Резултати на живо и от играните мачове от Световното и всички други футболни първенства.

Германия - 2nd Бундеслига Август 2
14:00 RasenBallsport Leipzig ? - ? Аален
16:30 Бохум ? - ? Гройтер Фюрт
16:30 Санкт Паули ? - ? Инголщат
Германия - 3rd Liga Август 2
15:00 Арминия Билефелд ? - ? Hallescher FC
15:00 Борусия Дортмунд II ? - ? Holstein Kiel
15:00 Chemnitz ? - ? Osnabruck
15:00 Duisburg ? - ? Sonnenhof Großaspach
15:00 Fortuna Koln ? - ? Майнц 05 II
15:00 Hansa Rostock ? - ? RW Erfurt
15:00 St.Kickers ? - ? Regensburg
15:00 Stuttgart II ? - ? Preußen Muenster
15:00 Unterhaching ? - ? Wehen
Германия - Regionalliga Bayern Август 2
15:00 Гройтер Фюрт II ? - ? Аугсбург II
15:00 VfR Garching ? - ? Инголщат II
Германия - Regionalliga Nord Август 2
14:00 Hannover II ? - ? ETSV Weiche Flensburg
15:00 Хамбургер ШФ II ? - ? Eintracht Norderstedt
17:00 FT Брауншвайг ? - ? Cloppenburg
Германия - Regionalliga Nordost Август 2
14:30 Magdeburg ? - ? Унион Берлин II
15:00 Carl Zeiss Jena ? - ? BFC Dynamo
Германия - Regionalliga West Август 2
15:00 Fortuna Duesseldorf II ? - ? FC Koln II
15:00 KFC Uerdingen ? - ? Шалке 04 II
15:00 SV Rodinghausen ? - ? FC Kray
15:00 Siegen ? - ? Бохум II
15:00 Viktoria Koln 1904 ? - ? Борусия Мьонхенгладбах II
17:00 SC Verl ? - ? Oberhausen
Германия - Regionalliga Südwest Август 2
15:00 Elversberg ? - ? Nottingen
15:00 FCA Walldorf ? - ? Koblenz
15:00 Фрайбург II ? - ? Mannheim
15:00 Хофенхайм II ? - ? Hessen Kassel
15:00 KSV Baunatal ? - ? SVN 1929 Zweibruecken
15:00 Pirmasens ? - ? Kick. Offenbach
15:00 SpVgg Neckarelz ? - ? Eintracht Trier
15:00 Wormatia Worms ? - ? Кайзерслаутерн II
Франция - Лига 2 Август 2
18:00 Сошо ? - ? Orleans
Франция - Super Cup Август 2
15:00 Пари Сен Жермен ? - ? Гингам
Belgium - Ерсте дивизие - Юпилер Лига Август 2
19:00 Kortrijk ? - ? Standard Liege
21:00 Genk ? - ? Cercle Bruges
21:00 Mouscron-Peruwelz ? - ? Waasland-Beveren
21:00 Sporting Charleroi ? - ? Westerlo
Belgium - Belgacom League Август 2
20:00 Patro Eisden ? - ? Geel
20:30 Dessel ? - ? Tubize
21:00 Antwerp ? - ? Seraing United
21:00 KSK Heist ? - ? Roeselare
21:00 St.Truiden ? - ? Virton
21:00 WS Bruxelles ? - ? Lommel
Belgium - Beker Van Belgie Август 2
16:00 Hamoir ? - ? Tilleur-Saint-Gilles
19:00 Herentals VC ? - ? Horendonk
19:30 Turnhout ? - ? Vosselaar
20:00 Merksem ? - ? ZWE Kessel
20:00 Meulebeke ? - ? Sporting West
20:00 Thes Sport ? - ? Esperanza Neerpelt
20:30 Hades ? - ? Waltwilder
20:30 Lebbeke SK ? - ? Ronse
21:00 Beringen ? - ? Reppel
21:00 Bertrix ? - ? Longlier
21:00 Couvin-Mariembourg ? - ? Fosses
21:00 Ethe Belmont ? - ? Lorraine Arlon
21:00 Terjoden-Welle ? - ? Grand-Leez
Scotland - League Cup Август 2
17:00 Airdrieonians ? - ? Stenhousemuir
17:00 Albion Rovers ? - ? Livingston
17:00 Alloa Athletic ? - ? Stirling Albion
17:00 Brechin City ? - ? Dumbarton
17:00 Clyde ? - ? Cowdenbeath
17:00 Dundee FC ? - ? Peterhead
17:00 Dunfermline Athletic ? - ? Annan Athletic
17:00 East Stirlingshire ? - ? Ayr United
17:00 Hamilton Академикаl ? - ? Arbroath
17:00 Montrose ? - ? Falkirk
17:00 Morton ? - ? Berwick Rangers
17:00 Queen of South ? - ? Elgin City
17:00 Raith Rovers ? - ? Forfar Athletic
17:00 Stranraer ? - ? East Fife
Национални отбори - Champions Cup:: group A Август 2
20:00 Интер ? - ? Рома
23:06 Манчестър Юнайтед ? - ? Реал Мадрид
Национални отбори - Champions Cup:: group B Август 2
22:00 Olympiakos ? - ? Манчестър Сити
Август 3
01:30 Милан ? - ? Ливърпул
Национални отбори - Club Friendlies Август 2
12:00 Насионал Мадейра ? - ? Академика
15:00 Барнзли ? - ? Шефилд Уензди
15:00 Дарби Каунти ? - ? Rangers
15:00 Фулъм ? - ? Ризеспор
15:00 Телстар ? - ? Екселсиор
15:30 Нотингам Форест ? - ? Уест Бромич
16:00 Моркамб ? - ? Kilmarnock
16:00 Sparta Nijkerk ? - ? Утрехт
16:00 Валенсия ? - ? Монако
16:30 Малага ? - ? Нюкасъл
16:30 Тотнъм ? - ? Celtic
17:00 Бирмингам Сити ? - ? Inverness CT
17:00 Блекпул ? - ? Бърнли
17:00 Брентфорд ? - ? Кристъл Палас
17:00 Бъртън ? - ? Стоук Сити
17:00 Кардиф ? - ? Волфсбург
17:00 Донкастър Роувърс ? - ? Родъръм
17:00 Флийтууд Таун ? - ? Partick Thistle
17:00 Лийдс Юнайтед ? - ? Dundee United
17:00 Лейтън Ориент ? - ? Ипсуич Таун
17:00 Мидълзбро ? - ? Виляреал
17:00 Олдъм ? - ? Хъдърсфийлд Таун
17:00 Оксфорд Юнайтед ? - ? АФК Борнемут
17:00 Портсмут ? - ? Чарлтън Атлетик
17:00 Престън ? - ? Лестър Сити
17:00 Рединг ? - ? Суонзи
17:00 Shamrock Rovers ? - ? Куинс Парк Рейнджърс
17:00 Уотфорд ? - ? Удинезе
17:00 Уулвърхямптън ? - ? Селта
17:30 Камбур ? - ? Еммен
18:00 Грьонинген ? - ? Астън Вила
18:00 Madese Boys ? - ? НАК Бреда
18:00 Щутгарт ? - ? Ескишехирспор
18:20 Арсенал ? - ? Бенфика
18:30 Сасуоло ? - ? Карпи
18:45 Шалке 04 ? - ? Уест Хям
19:00 Apollon Limassol ? - ? Палермо
19:00 Фрайбург ? - ? Рен
19:00 Хановер 96 ? - ? Ахисар Беледиеспор
19:00 Метц ? - ? Евиан ТГ
19:00 Пасош де Ферейра ? - ? Морейрензе
19:00 РКК Валвийк ? - ? Айндховен
19:30 Каен ? - ? Амиен
19:30 Пенафиел ? - ? Жил Висенте
20:00 Ейбар ? - ? Расинг Сантандер
20:00 Ланс ? - ? Сент Етиен
20:00 Реймс ? - ? Лориен
20:00 Тулуза ? - ? Атлетик Билбао
20:30 Boavista ? - ? Спортинг КП
20:30 Борусия Мьонхенгладбах ? - ? Твенте
20:30 Хееренвеен ? - ? Леванте
20:45 Puertollano ? - ? Хетафе
21:00 Бастия ? - ? Дженоа
21:00 Спортинг Брага ? - ? Депортиво Ла Коруня
21:00 Олимпик Марсилия ? - ? Киево
21:00 Varzim ? - ? Витория Гимараеш
21:30 Албасете ? - ? Елче
21:30 Алкоркон ? - ? Райо Валекано
21:30 Аталанта ? - ? Нант
21:30 Фенербахче ? - ? Севиля
21:45 Ница ? - ? Барселона
21:45 Сампдория ? - ? Айнтрахт Франкфурт
22:00 Наполи ? - ? PAOK Thessaloniki FC
22:00 Витория Сетубал ? - ? Съндърланд
Август 3
01:00 Universitario de Deportes ? - ? Фиорентина
Дания - Superligaen Август 2
16:00 FC Vestsjaelland ? - ? FC Koebenhavn
18:00 OB ? - ? AaB
Дания - DBU Pokalen Август 2
13:00 Avedoere ? - ? NB Bornholm
Norway - Tippeligaen Август 2
16:30 Stroemsgodset ? - ? Sogndal
19:00 Viking ? - ? Vaalerenga
Швеция - Allsvenskan Август 2
17:00 Falkenbergs FF ? - ? Malmo FF
17:00 IFK Norrkoeping ? - ? Hacken
17:00 Oerebro ? - ? Halmstads BK
Швеция - Superettan Август 2
14:20 Degerfors ? - ? Hammarby
17:00 Angelholm ? - ? Joenkoeping S.
17:00 IFK Varnamo ? - ? Ostersund
17:00 Ljungskile ? - ? Landskrona
17:00 Syrianska ? - ? Varbergs BoIS FC
18:20 Husqvarna FF ? - ? Sirius
Швеция - Cup Август 2
15:00 Dalhem IF ? - ? Nykoping
15:00 Ockelbo IF ? - ? Dalkurd FF
Finland - Veikkausliiga Август 2
16:00 MYPA ? - ? HJK
Finland - Ykkonen Август 2
14:00 FC Viikingit ? - ? Ilves
Austria - Бундеслига Август 2
17:30 Adm/Modling ? - ? Rapid Wien
20:00 Austria Wien ? - ? Altach
20:00 Ried ? - ? Salzburg
20:00 Sturm Graz ? - ? Wiener Neustadt
Switzerland - Super League Август 2
18:45 Thun ? - ? Basel
21:00 Grasshoppers ? - ? Sion
Switzerland - Challenge League Август 2
18:45 Lugano ? - ? Wohlen
18:45 Winterthur ? - ? Chiasso
Ireland - 1st Division Август 2
21:45 Cobh Ramblers ? - ? Waterford United
Czech Republic - Synot league Август 2
18:00 Brno ? - ? Hradec Kralove
18:00 Slovacko ? - ? Bohemians 1905
18:00 Teplice ? - ? Budejovice
21:15 Sparta Prague ? - ? Jihlava
Czech Republic - 2nd league Август 2
live 17' Karvina 0 - 0 Most
live 17' Pardubice 0 - 0 FC Vlasim
live 17' Sokolov 0 - 0 FK MAS Taborsko
18:00 Frydek-Mistek ? - ? Opava
20:00 Zlin ? - ? Trinec
Slovakia - Fortuna League Август 2
18:00 Podbrezova ? - ? Banska Bystrica
20:00 D.Streda ? - ? Kosice
20:30 Zlate Moravce ? - ? FK Senica
Русия - Premier League Август 2
15:30 Ural S.R ? - ? Mordovya
18:00 Арсенал Tula ? - ? Zenit St. Petersburg
20:30 CSKA Moscow ? - ? Torpedo Moscow
Русия - 1st Division Август 3
07:00 SKA-Energiya ? - ? Tomsk
09:00 Luch Energiya Vladivostok ? - ? Tosno
Русия - 2nd Division:: west Август 2
16:00 Solaris Moscow ? - ? Spartak Moscow II
16:00 Spartak Kostroma ? - ? Torpedo Vladimir
17:00 Kolomna ? - ? Saturn Ramenskoye
17:00 Pskov 747 ? - ? Dnepr
17:00 Tekstilshchik ? - ? Znamya
17:30 Volga Tver ? - ? Khimki
18:00 Domodedovo Moscow ? - ? Zenit St. Petersburg 2
18:30 FC Dolgoprudny ? - ? Strogino
Русия - 2nd Division:: center Август 2
15:00 Kaluga ? - ? Vityaz Podolsk
16:00 Chertanovo Moscow ? - ? FC Metallurg Vyksa
17:00 Spartak Tambov ? - ? FC Oryol
17:30 Avangard Kursk ? - ? Fakel
17:30 Vybor-Kurbatovo ? - ? Zenit Penza
18:00 Dinamo Briansk ? - ? Zvezda Ryazan
18:00 Metalurg Lypetsk ? - ? Арсенал Tula II
18:00 Podolye Podolskiy Rayon ? - ? Lokomotiv Liski
Русия - 2nd Division:: east Август 2
Зав. Yakutiya Yakutsk 2 - 1 Sibir Novosibirsk II
live 76' FC Chita 1 - 1 Tomsk II
live 32' Smena Komsomolsk 1 - 0 Irtysh
13:00 Metallurg Novokuznetsk ? - ? Dinamo Barnaul
Ukraine - Premier League Август 2
17:00 Metalist Kharkiv ? - ? Dynamo Kyiv
19:30 Volyn ? - ? Dnipro
21:30 Met. Zaporizhzhia ? - ? Hoverla Uzhhorod
Poland - Ekstraklasa Август 2
19:00 Korona Kielce ? - ? Pogon Szczecin
21:30 Legia Warszawa ? - ? Gornik Zabrze
Poland - 1st League Август 2
15:45 GKS Katowice ? - ? Widzew Lodz
18:00 Bytovia Bytow ? - ? Plock
18:30 Olimpia Grudziadz ? - ? Miedz Legnica
20:00 Chrobry Glogow ? - ? Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Poland - 2nd League Август 2
18:00 MKS Kluczbork ? - ? KS Legionovia Legionowo
18:00 Nadwislan Gora ? - ? Znicz Pruszkow
18:00 Siarka Tarnobrzeg ? - ? Rozwoj Katowice
19:00 Kotwica Kolobrzeg ? - ? Puszcza Niepolomice
19:00 Wisla Pulawy ? - ? Okocimski KS Brzesko
Croatia - 1st League Август 2
22:00 Dinamo Zagreb ? - ? NK Zadar
Slovenia - 1st SNL Август 2
Отл. Ol Ljubljana ? - ? Maribor
18:00 Radomlje ? - ? Rudar Velenje
Hungary - OTP BANK Liga Август 2
17:30 Videoton FC ? - ? Dunaujvaros Palhalma
19:30 Nyiregyhaza ? - ? Paks
21:30 Kecskemeti TE ? - ? Haladas
Ромаnia - Liga 1 Август 2
18:30 Otelul Galati ? - ? Concordia Chiajna
21:00 Steaua Bucuresti ? - ? CS Universitatea Craiova
България -А група Август 2
18:00 Хасково 2009 ? - ? Локомотив Пловдив
20:00 Левски ? - ? Локомотив София
20:00 Лудогорец ? - ? Марек
Belarus - Premier Август 2
18:00 FK Slutsk ? - ? Torpedo Zhodino
18:30 Belshina Bobruisk ? - ? Dnepr Mogilev
18:30 Dinamo Брест ? - ? Naftan Novopolotsk
Latvia - Virsliga Август 2
17:00 BFC Daugava ? - ? FK Jelgava
Lithuania - A Lyga Август 2
12:00 Suduva ? - ? Siauliai
Estonia - Premium liiga Август 2
16:00 Trans Narva ? - ? Nomme JK Kalju
19:00 Talinna Kalev ? - ? Paide Linnameeskond
Moldova - Национал Division Август 2
18:00 Dacia Chisinau ? - ? FC Milsami Orhei
18:00 Saxan Ceadir-Lunga ? - ? FC Sheriff
19:00 Tiraspol ? - ? Dinamo-Auto
Bosnia and Herzegovina - Premijer Liga Август 2
18:00 Olimpik Sarajevo ? - ? Zeljeznicar
18:30 Celik Zenica ? - ? Vitez
18:30 FK Mladost Velika Obarska ? - ? Borac Banja Luka
18:30 FK Velez Mostar ? - ? Drina Zvornik
18:30 Slavija Sarajevo ? - ? Zrinjski Mostar
18:30 Travnik ? - ? Sloboda Tuzla
FYR Macedonia - Prva Liga Август 2
18:30 Renova ? - ? Teteks
Brazil - Серия А Август 3
00:30 Botafogo RJ ? - ? Cruzeiro
00:30 Sao Paulo ? - ? Criciuma
03:00 Vitoria ? - ? Gremio
Brazil - Серия Б Август 2
22:20 America MG ? - ? ABC
22:20 America RN ? - ? Santa Cruz
22:20 Спортинг Брагаntino ? - ? Joinville
22:20 Sampaio Correa ? - ? Ponte Preta
22:20 Vasco da Gama ? - ? Parana Clube
Август 3
03:00 Ceara ? - ? Boa Esporte Clube
Chile - Primera:: apertura Август 2
19:30 Palestino ? - ? Атлетико Португал Nublense
22:30 Univ. de Чили ? - ? Santiago Wanderers
Август 3
01:00 Universidad Catolica ? - ? Cobreloa
03:30 O'Higgins ? - ? Univ. Conce
05:00 San Marcos ? - ? Union Espanola
Colombia - Liga Postobón I:: clausura Август 2
22:00 Fortaleza FC ? - ? Атлетико Португал Huila
Август 3
00:00 Autonoma ? - ? Envigado
01:30 Patriotas ? - ? Santa Fe
02:00 Aguilas Doradas ? - ? Атлетико Португал Junior
04:00 Millonarios ? - ? Chico FC
Paraguay - Division Profesional:: clausura Август 2
22:00 Deportivo Capiata ? - ? Sol de America
23:00 Rubio Nu ? - ? Насионал Мадейра
Август 3
00:00 3 de Febrero ? - ? General Diaz
00:30 Libertad ? - ? Cerro Porteno
Mexico - Primera Division:: apertura Август 3
01:00 Cruz Azul ? - ? Veracruz
01:00 Puebla ? - ? CF America
03:00 Monterrey ? - ? Santos
04:06 Leon ? - ? Morelia
05:00 Atlas ? - ? Jaguares
USA - Major League Soccer Август 2
21:30 L.A. Galaxy ? - ? Portland Timbers
Август 3
00:00 Montreal Impact ? - ? Toronto FC
02:00 New York Red Bulls ? - ? New Англия Rev.
03:30 Chicago Fire ? - ? Columbus Crew
04:00 Colorado Rapids ? - ? Real Salt Lake
05:30 San Jose Earthquakes ? - ? Seattle Sounders FC
USA - NASL Fall Август 3
00:45 Minnesota United ? - ? Ottawa Fury
02:00 New York Cosmos ? - ? Carolina RailHawks
02:30 Fort Lauderdale Strikers ? - ? Tampa Bay Rowdies
02:30 Indy Eleven ? - ? Atlanta Silverbacks
Guatemala - Liga Насионал Мадейра:: apertura Август 3
05:00 Deportivo Marquense ? - ? Deportivo Malacateco
05:00 Deportivo Petapa ? - ? Universidad SC
Honduras - Liga Насионал Мадейра:: apertura Август 3
02:00 CD Olimpia ? - ? Хондурас Progreso
Japan - J. League Август 2
12:00 Gamba Osaka ? - ? Yokohama F.Marinos
12:30 FC Tokyo ? - ? Shimizu S-Pulse
12:30 Kashima Antlers ? - ? Sanfrecce Hiroshima
12:30 Tokushima Vortis ? - ? Ventforet Kofu
13:00 Albirex Niigata ? - ? Cerezo Osaka
13:00 Kashiwa Reysol ? - ? Kawasaki Frontale
13:00 Sagan Tosu ? - ? Nagoya Grampus Eight
13:00 Urawa Red Diamonds ? - ? Vissel Kobe
13:00 Vegalta Sendai ? - ? Omiya Ardija
China - Super League Август 2
14:30 Shandong Luneng ? - ? Tianjin Teda
14:45 Shanghai Greenland Shenhua ? - ? Beijing Guoan
Republic of Korea - K-League Classic Август 2
13:00 Incheon United ? - ? Ulsan Hyundai
13:00 Sangju Sangmu ? - ? Seongnam FC
13:30 Busan I'Park ? - ? Jeju United
Thailand - Premier League Август 2
14:00 Air Force United FC ? - ? Chiangrai United
14:00 Buriram United ? - ? Suphanburi FC
15:00 Bangkok United ? - ? Songkhla United FC
15:00 Chonburi ? - ? Samut Songkram
16:00 Army United ? - ? Bangkok Glass
Kazakhstan - Premier League Август 2
17:00 Aktobe ? - ? Taraz
Africa Cup of Nations - Qualification Август 2
15:30 Malawi ? - ? Benin
16:00 Rwanda ? - ? Congo
19:00 Guinea-Bissau ? - ? Botswana
Kenya - Premier League Август 2
15:00 Muhoroni Youth fc ? - ? Chemelil Sugar
Приятели: HDSport.net | Livescore-bg.com